Otomotiv sektörü iş hacminde önemli bir yer kaplayan yedek parça hizmeti veren işletmelerin çalışma hayatını kolaylaştırmak VS B2B projesinin çıkış noktasıdır. Proje başladığı günden itibaren maksimum faydayı ekonomik ve ulaşılabilir fiyatlar ile sunduğu için bölgede tercih edilir, güvenilir bir marka halini almıştır.

Kullanıcısına mekan ve zamandan bağımsız olarak hizmet veren VS B2B ile bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden alabilir, tüm raporlarınızı takip edebilir, muhasebe yazılımınız ile entegre çalışabilirsiniz. Bu özgürlük karmaşık iş yaşamınızı daha kontrollü hale getirebilmektedir. Üstelik bayilerinizde kendi portal ekranlarından kendi bilgilerini takip ederek tarafınızdan sağlanmış ekstra bir avantaj elde edecekler.

Ekibiniz ve müşterileriniz günün her saati sipariş oluşturma imkanına sahip olacak, anlık stok miktarını görebilecekler. Ürünün fotoğraf, fiyat ve koşullarını da dilediğiniz zaman oluşturabilir, değiştirebilirsiniz.

VS B2B ile mobil kullanımın avantajlarını yaşarsınız. Satış ekibiniz tablet ya da akıllı telefonlar ile sipariş alabilir, online ödeme modülü ile aynı zamanda tahsilat yapabilirler. Aynı şekilde bayilerinizde istedikleri her zaman sipariş ve ödeme yapabilir, siz de her an kontrol sağlayabilirsiniz.

B2B’nin entegrasyon kabiliyeti ile ihtiyaç duyduğu tüm veriler muhasebe programı verileriniz ile uyumlu çalışır. Netsis , Logo, Mikro, Akınsoft ve ETA SQL ile entegre halde gelen siparişleriniz de muhasebe programının siparişler modülüne aktarılır.

Sipariş raporları, müşteri cari hesap ekstresi, gelen havaleler raporu, ayrıntılı satış raporu, adat raporu, cari risk raporu, ayrıntılı tahsilat listesi, yaşlandırma raporu, mutabakat raporu ve finans özet raporu gibi birçok raporla, aradığınız bilgiye ve hazır dökümlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cari risklerinizi görebilir, ödenmemiş bakiye ve vadeleri ögrenebilir, siparişinizi yönlendirebilirsiniz. Tahsilat özelliği sayesinde kredi kartı ile ödeme için uygulamalarla entegrasyon yapabilirsiniz. Sahada girilen kayıtların entegrasyonu ile tahsilat bilgileriniz sisteme alınır, cari hareketlerinize yansır.

Satış ekibiniz için müşteri, ürün ve ürün grubu; bayiniz içinse ürün ve ürün grubu bazında hedefler vererek, bunun kontrolünü gerçekleşen verilerle karşılaştırabilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca sistem bir önceki yıl ve ay satış bilgisinden yararlanarak tahmini verilebilecek hedef rakamı önerisi sunar.