Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tutkuyla bağlıyız işimize.Baştan söyleyelim, yaratıcılığın başkenti İzmir’deyiz. Bizim ödüllerimiz şata fatlı gösterişli ofisimiz yok. Ancak siz değerli aile üyelerimizin ne istediğini dinliyor yorumluyor ve size sunuyoruz. Kurumunuz için en uygun projeleri birlikte tasarlıyor hayata geçiriyoruz.

Dizayn Medya Bilişim

İletişim

Responsive Yapı İle Her Platforma Mükemmel Uyum

İzmir web tasarım ajansı olarak responsive yapılandırma ile web siteniz teknolojiye duyarlı hale gelir, siteniz her cihazın görüntüleme seçeneklerine göre form değiştirir.


Tasarım

Kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi, bir ürün veya hizmet hakkında bilgi verilmesi, bir ürün veya hizmetin satılması gibi birçok temel ticari işlevinizi yerine getirecek modern ve şık tasarımlar sunuyoruz.

Uyum

Günümüzde internete küçük ekranlı akıllı telefonlar, tabletler, dev boyuttaki televizyonlar gibi değişik boyutlardaki cihazlar ile bağlanılıyor. Bu durumda içeriğinizin tüm bu cihazların ekranlarına uyum sağlayabilmesi gerekir. İşte tam da bu noktada sorunsuz uyum sağlayacak tasarım ve uygulamalar yapıyoruz.

Entegrasyon

Mevcut ya da yeni hazırlanacak web siteniz ile birlikte bayi yönetim sistemi, e-ticaret platformu, depo otomasyonu gibi uygulamalarınızın entegrasyonunu sağlıyoruz. Bu noktada tüm uygulamaların birbiri ile tam uyum içinde olması oldukça önemlidir.

Teklif yada bilgi alın

Blog

Yazılım ve dijital medya dünyasından haberler, projelerden bilgiler DM Blog'da.