Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tutkuyla bağlıyız işimize.Baştan söyleyelim, yaratıcılığın başkenti İzmir’deyiz. Bizim ödüllerimiz şata fatlı gösterişli ofisimiz yok. Ancak siz değerli aile üyelerimizin ne istediğini dinliyor yorumluyor ve size sunuyoruz. Kurumunuz için en uygun projeleri birlikte tasarlıyor hayata geçiriyoruz.

Dizayn Medya Bilişim

İletişim

Doğru Strateji Doğru Satış

B2B bayi satış programınız ile cironuz hedeflerinizin üstüne çıkarak, müşterilerinize daha iyi hizmet sunmak sizin eliniz de.


Mekan ve Zamandan Bağımsız

Bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden alabilir, tüm raporlarınızı takip edebilir, muhasebe yazılımınız ile entegre çalışabilirsiniz. Bayilerinizde kendi portal ekranlarından kendi bilgilerini takip edebilirler.

Fonksiyonel ve Kullanıcı Dostu

Ekibinize günün her saati sipariş oluşturma imkanı sağlar, Anlık stok miktarını görebilir, ürünün resim, fiyat ve koşullarını oluşturabilirsiniz. Sepet ekleme, kullanım vb fonksiyonellikler sunar.

Mobil Kullanım Avantajı

Satış ekibiniz tablet ya da akıllı telefonlar ile her zaman sipariş alabilir, online ödeme modülü ile aynı zamanda tahsilat yapabilir. Aynı şekilde bayilerinizde istedikleri her zaman sipariş ve ödeme yapabilir, siz de her an kontrol sağlayabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Bayi yönetim sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm veriler muhasebe programı entegrasyonlarımız sayesinde, muhasebe programramınızdaki veriler ile uyumlu çalışır. Netsis , Logo, Mikro, Akınsoft ve ETA SQL ile entegrasyonlarımız sayesinde gelen siparişleriniz de muhasebe programının siparişler modülüne aktarılır.

Teklif yada bilgi alın

Blog

Yazılım ve dijital medya dünyasından haberler, projelerden bilgiler DM Blog'da.