Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tutkuyla bağlıyız işimize.Baştan söyleyelim, yaratıcılığın başkenti İzmir’deyiz. Bizim ödüllerimiz şata fatlı gösterişli ofisimiz yok. Ancak siz değerli aile üyelerimizin ne istediğini dinliyor yorumluyor ve size sunuyoruz. Kurumunuz için en uygun projeleri birlikte tasarlıyor hayata geçiriyoruz.

Dizayn Medya Bilişim

İletişim

İşlerinizi siz yönetin

Müşteri ilişkilerinizi ve zamanınızı yönetebileceğiniz, tüm sektörlere uyarlanabilen, muhasebe programları ile entegre CRM yazılımı DMde


Tüm Sektörlere Uygun

Tüm iş sektörlerine uyarlanabilen VS Crm'i kullanmakta olduğunuz ERP yazılımına entegre edebilir, ERP yazılımınız yok ise bu konuda da destek sağlayabiliriz.

Fonksiyonel ve Kullanıcı Dostu

Ekibinize günün her saati sipariş oluşturma imkanı sağlar, Anlık stok miktarını görebilir, ürünün resim, fiyat ve koşullarını oluşturabilirsiniz. Sepet ekleme, kullanım vb fonksiyonellikler sunar.

Sorunlara Çözüm

Farklı modüllerin her biri sizi hedefe götürür. Ana ekranınızda haber ve duyuru akışlarını görebilir, ekibinize görev atayabilir, teklif verip tüm sonuçları takip edebilirsiniz.

Yönetici Desteği

Müşteri süreçlerinizi tek bir ekrandan yönetebilir, teklif hazırlık süreçlerini görebilir, satış sonrası süreçlerinize destek sağlayabilirsiniz. Tüm faydalarının size getirdiği olumlu sonuçlarını da raporlama ekranından görebilirsiniz.

Teklif yada bilgi alın

Blog

Yazılım ve dijital medya dünyasından haberler, projelerden bilgiler DM Blog'da.