Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tutkuyla bağlıyız işimize.Baştan söyleyelim, yaratıcılığın başkenti İzmir’deyiz. Bizim ödüllerimiz şata fatlı gösterişli ofisimiz yok. Ancak siz değerli aile üyelerimizin ne istediğini dinliyor yorumluyor ve size sunuyoruz. Kurumunuz için en uygun projeleri birlikte tasarlıyor hayata geçiriyoruz.

Dizayn Medya Bilişim

İletişim

Güvenlik Kamerası Aksesuar Değildir!

Güvenlik kamerasını bir aksesuar olmaktan çıkaracak yüksek görüntü kalitesine (HD) sahip kamera ve kayıt sistemleri ile hırsız, yangın alarmları ve diğer tüm güvenlik teknolojisi ürünlerini DMde bulabilirsiniz.


Kablosuz IP Kamera Sistemleri

İşletmeniz, eviniz vb. bulunduğunuz tüm alanlar için kablo çekilmesinin mümkün olmadığı ya da uzun metraj gerektiren durumlarda kablosuz IP kameralar ile yüksek görüntü kalitesi ile güvenlik çözümü üretiyoruz.

Speed Dome Kamerelar

Gelişmiş özelliklere sahip speed dome kameralar tüm ortamlarda çalışabilen, uzaktan yönledirilebilen, dilerseniz de planladığınız tanımlamaya uygun şekilde kendi çevresinde, yukarıdan aşağıya ve yakınlaşma yolu ile hareket ederek çevre güvenliğini sağlayabilir.

Üstün HAIKON Kalitesi

Yüksek görüntü kalitesinde kamera ve kayıt cihazları konusunda kalitesi belgelenmiş haikon marka cihazları tercih ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet hikayeleri ise haklılığımızı ortaya koyuyor.

Teklif yada bilgi alın

Blog

Yazılım ve dijital medya dünyasından haberler, projelerden bilgiler DM Blog'da.